Nieuws

De schoolbieb is weer open!

Datum: 30 augustus 2017

Dinsdag 29 augustus is onze leesconsulent Natasia in de groepen geweest om nieuwe boeken uit de schoolbibliotheek te promoten. De kinderen uit de bovenbouw hebben i.p.v. “The voice of Holland” het spel “The book of Holland” gespeeld. De leerlingen moesten omgedraaid zitten en Natasia begon met het voorlezen van de achterkant van een nieuw boek. Bij interesse mochten de kinderen hun stoel omdraaien. Er zaten ook Engelse boeken bij die erg in trek waren!

De leerlingen uit de onderbouw hebben een rondleiding gekregen en daarna heeft Natasia een boek voorgelezen. De kinderen mogen nu zelf boeken gaan lenen. Wij zijn erg blij dat onze schoolbibliotheek elke ochtend open is door de inzet van onze enthousiaste groep biebouders en wij wensen de leerlingen dit schooljaar heel veel leesplezier!